(044) 593-24-38

Хмельничани просять про можливість самостійного вибору системи обігріву житла

15.02.2017

На сайті місцевих петицій просять дати змогу жителям багатоповерхових будинків самим обирати дешевший і ефективніший спосіб для обігріву житла.
Автор, Власенко Юрій Геннадійович, впевнений, що централізоване опалення не досить ефективне.

"У зв'язку із загальним подорожчанням послуг на централізоване опалення, а також низькою його ефективністю (теплотраси перебувають у жахливому стані, що призводить до величезних тепловитрат ще на відрізку котельня-споживач), в результаті чого споживачам часто доводиться "догріватися" електроприладами в сильні холоди, а в період весіннього потепління відкривати кватирки, не маючи змоги прикрутити теплопотік (ба, навіть якщо вентиль є, то платити доведеться ту ж суму), прошу дозволити відключаться від системи центрального опалення. Це дозволить споживачам самим обирати найдешевший і найефективніший спосіб обігріву житла",  — йдеться у тексті петиції.


0382.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010