(044) 593-24-38

На Хмельниччині розкрили схему розкрадання комунальниками піщано-сольової суміші

09.02.2017

У Шепетівці працівники комунальної служби міста у негоду не посипали дороги піщано-сольовою сумішшю нібито через відсутність матеріалів. Через слизькі автошляхи на рейси не вийшли водії міського транспорту.

Подробиці повідомив активіст "Стоп корупції" Артур Сторожук.

"Піщано-сольової суміші для посипання слизьких доріг у комунальників не було за документами, на ділі на території підприємства було зо 200 тонн суміші. У той день в Шепетівці все місто запізнилось на роботу. Чому? А тому що перевізники, таксисти та взагалі автотранспорт не виїхали на лінії та на дорогу. А не виїхали тому, що комунальники абсолютно не посипали дороги. З тієї причини, що використали всю піщано-сольову суміш. За документами, звичайно, – у нас взагалі влада дивиться не у вікно, а в папери. На папері все "зашибісь"...

Але є одне "але"... На території комунального підприємства в наявності купа суміші 200 тонн. Але це в реалі. А на папері її немає – "використали". Восени знову її "куплять", гроші в кишеню, а суміш зуміють продемонструвати – ось вона... Але дороги посипати потрібно. Проте свою, власну, вважайте вкрадену успішно, суміш шкода... Тому місто почали посипати... шлаком.

Підбиваємо підсумки:
1. Всім зрозуміло, як саме нас дурять та обкрадають?
2. Радив би правоохоронцям поцікавитись: що за суміш в Шепетівці, якщо на паперах її немає?", – розповів деталі активіст "Стоп корупції" Артур Сторожук.


stopcor.org
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010