(044) 593-24-38

ПОДОЛЯНАМ МОЖУТЬ ПОВЕРНУТИ ЧАСТИНУ СПЛАЧЕНИХ ПОДАТКІВ

08.02.2017

Подолянам можуть повернути частину сплачених податків. Скористатися податковою знижкою можуть громадяни, які протягом 2016 року отримували дохід у вигляді заробітної плати, сплачували податки. Разом з тим витрачали власні гроші на страхування життя, купівлю житла чи навчання. Саме за компенсацією витрат на освіту найчастіше звертаються подоляни - кажуть фіскальники. Однак, скористатися такою компенсацією можуть лише члени сім’ї першого ступеня споріднення. Тобто, батьки, діти або ж чоловік чи дружина.

Анна ЯКУБОВА – головний державний ревізор-інспектор ДПІ у м. Хмельницькому

- Буде повернення коштів за понесені ваші витрати. Але при умові, що громадянин працює і отримує заробітну плату. Для цього необхідне підтвердження необхідних документів. Це довідка з роботи про отриманий дохід і сплату податків, контракт з навчальним закладом та копії квитанцій.

- Також громадяни можуть повернути кошти за страхування життя, за іпотеку. За програму «доступне житло» , за становлення газового обладнання в автомобіль, благодійні внески в неприбуткові організації та екозапліднення.

У таких випадках держава компенсує 18 відсотків суми витрат. За минулий рік податковою знижкою скористалося до 3 тисяч хмельничан. Їм держава повернула майже 2 мільйони гривень.


odtrk.km.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010