(044) 593-24-38

У Хмельницькому запускають цілодобову «медичну гарячу лінію» для скарг

06.02.2017

В управлінні охорони здоров’я Хмельницької міської ради планують створити гарячу лінію для скарг, зауважень, пропозицій, тобто для зворотнього зв’язку у сфері медицини.
В роботу її обіцяють запустити уже до кінця лютого. Кажуть, питання лише у бюрократичних моментах: закупівлі апарату, підписання договорів та інше.

Номер телефону, за яким можна буде звернутися щодо роботи медзакладів, чи медпрацівників - 707-103. Запам’ятовується легко, кажуть в управлінні, бо 103 – це виклик швидкої допомоги.
За словами начальника управління Бориса Ткача, телефон працюватиме цілодобово. В робочий час обіцяють живе спілкування з представниками управління охорони здоров’я, а в вечірній та нічний – усі розмови записуватимуться на автовідповідач і зранку відповідний працівник аналізуватиме інформацію та обов’язково реагуватиме на усі звернення.
Не виключає Борис Васильович анонімних повідомлень, чи таких, які не містять достовірної інформації, але розбиратися каже, будуть з усіма.
«Телефонувати на гарячу лінію може кожен, хто при звернення стикається із неправомірною, чи іншою роботою медзакладів, чи медперсоналу, або у випадку інших зауваження, претензії – каже Борис Васильович.


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010