(044) 593-24-38

Садовий зі своїм сміттям проситься на сміттєзвалище у Городок

03.02.2017

Мер Львова Андрій Садовий попросив дозволу у Городоцької міської ради Хмельницької області «захоронити частину твердих побутових відходів» на сміттєзвалищі міста.
Відповідний лист-прохання за підписом Андрія Садового надійшов до Городоцької міської ради кілька днів тому.

«Просимо дати дозвіл на захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) на територіі Городоцькоі міськоі ради», – йдеться у листі.
У міській раді лист розглянули, але сміття до себе приймати не поспішають.
«Ми розуміємо проблему міста Львова, – кажуть у міській раді. – Однак наше сміттєзвалище не розраховане на велику кількість сміття. Минулого року ми його розчистили, упорядкували і визначили, що ще років чотири-п’ять ми можемо скидати туди ТПВ. Якщо ж ми закинемо сміття зі Львову, то нам на своє уже місця не буде».


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010