(044) 593-24-38

Правоохоронці затримали злочину групу вбивць валютників з Хмельницького та з Черкас

27.01.2017

Працівники Нацполіції Хмельниччини, Черкащини та Вінниччини взяли участь у затриманні злочинної групи, яка вбивала валютників.

Операцію провели вчора в Черкасах. Про це на брифінгу повідомив глава департаменту карного розшуку Сергій Князєв.

"Поліція затримала злочинну групу, яка здійснювала вбивства в грудні 2016 року. Одне вбивство було здійснено 10 грудня в Хмельницькому - людина була убита біля свого будинку. 13 грудня в Черкасах під час обміну валюти у автомобілі була застрелена інша людина", - повідомляє ЛІГА.net.

Злочинна група складалась із чотирьох осіб, які раніше вже були судимі. При них була зброя. Матеріали кримінальної справи передали в суд. Поліція просить застосувати запобіжний захід у вигляді арешту.

За умисне вбивство двох осіб зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне ув’язнення – ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України.


0382.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010