(044) 593-24-38

Хмельницька школа купує курятину по 720 гривень за кілограм?

20.01.2017

Звіт про укладений договір оприлюднений в системі «Prozorro».
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24, яка знаходиться на Львівському шосе, 47/3, купує м’ясо свійської птиці за 90 тисяч гривень у ПП «Таврія Плюс». На перший погляд, нічого дивного. Якби не…
У звіті про укладені договори вказано, що за 125 кілограмів м’яса сплатять 90 тисяч гривень, а це 720 гривень за кілограм!

Журналіст сайту «Є» зателефонував до директора школи, щоб взнати, що то за птиця така, кілограм якої коштує такі шалені гроші. «Цього не може бути, - заявила Олена Яковчук. – Дайте мені 10 хвилин, щоб я розібралася».
Телефонуємо пізніше. «У звіті на «Прозорро» помилка, - стверджує Олена Геннадіївна. – Дякую, що повідомили нам. Насправді, за 90 тисяч гривень ми купуємо не 125 кілограмів, а 1250. Зараз ми будемо переглядати й інші договори, щоб вже точно знати, чи не сталося подібних технічних помилок. Щодо цієї угоди, то нині внесемо зміни на «Прозорро».
Отож, якщо це і справді технічна помилка, то школа заплатить за м’ясо куриці не 720 гривень за кілограм, а 72.  «Таврія Плюс» поставлятиме курятину протягом року, а не за один раз.


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010