(044) 593-24-38

Скандальний Сергій Лабазюк та ще двоє депутатів від Хмельниччини не гребують “халявним” житлом від держави

19.01.2017

На сайті Верховної ради України оприлюднили списки народних обранців, котрі жили в найманому житлі в столиці і отримали за це компенсацію від держави.

Серед “щасливчиків” – троє обранців від Хмельниччини – нардепи Сергій Лабазюк, Олександр Ксенжук і екс-мер Хмельницького Сергій Мельник.

Особливо вражає компенсація для Лабазюка, котрий за даними поданої е-декларації  володіє житловим корпусом в оздоровчому комплексі сімейного типу в столиці та, за даними порталу Наші гроші є власником розкішної віли в елітній Конча-Заспі. Проте, вочевидь вирішив, що халяви багато не буває і отримав від держави бонус в розмірі 14 тисяч гривень за місяць.

За даними Української правди, один депутат, якому держава відшкодовує гроші на проживання в столиці, вартує 170 тисяч гривень на рік.

Усього у поданому переліку тих, хто вирішив скористатися правом отримання коштів для компенсації вартості оренди житла або винайм готельного номера  – 169 прізвищ. З державної скарбниці кожен народний депутат отримує на ці цілі 460 гривень на добу, тобто майже 14 тисяч гривень щомісяця, – повідомляють в апараті Верховної ради.


podilska.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010