(044) 593-24-38

Вперше е-петиція до Хмельницької облради зібрала 1000 голосів. В обласному центрі має з’явитися нова обласна дитяча лікарня.

17.01.2017

В Хмельницькому має з’явитися нова обласна дитяча лікарня. Вперше 1000 голосів зібрала е-петиція до облради. Саме така кількість подолян має проголосувати, аби ту чи іншу ініціативу розглянули обласні депутати. Нагадаю, сервіс електронних петицій до облради запрацював ще навесні. За цей час там зареєстровано всього десять звернень і лише одне «Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні» назбирало понад тисячу голосів. Як це вдалося і для чого області нова дитллікарня дізнавалася Наталка Бахамент.

Нарешті тисячу голосів отримала петиція від Хмельницької обласної ради. «Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні» – перше звернення до обласних обранців, яке взагалі назбирало, необхідну для розгляду кількість голосів. Один із її авторів депутат обласної ради Віталій Олуйко каже, лише озвучили потребу і лікарів, і їхніх маленьких пацієнтів.
Для лікарні ще 2013 розробили проект. Нині на його реалізацію потрібно чимало коштів.
Нині лікування дітей із області фактично взяла на себе міська лікарня, стверджують автори петиції, бо нинішня обласна лікарня ані приміщенням, ані обладнанням, не може забезпечити якісне лікування маленьким пацієнтам.
Тепер рішення за обласними депутатами. На наступній сесії вони мають визначитися: бути чи не бути сучасній обласній лікарні для дітей.


news.tv7plus.com

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010