(044) 593-24-38

Хмельничани не назбирали підписів на Макдональдс, але земля під нього вже нібито є

05.01.2017

Станом на 4 січня петицію до міської влади щодо необхідномті відкриття у місті Макдональдсу підписало 405 осіб з 500 необхідних. На сьогодні збір пидписів припинено. Нагадаємо активісти проводили кампанію у соцмережах  Хочешь McDonalds у Хмельницькому підпиши петицію – але це не допомогло

Хоча, як повідомили ПОДІЛЬСЬКА.інфо екперти,  на шанси відкриття Макдональдсу в місті це не вплине. Ще в 2011 році кампанія прийняла рішення побудувати “Макдональдс” у кожному обласному центрі. Інтерес щодо імовірного будівництва рестрану у Хмельницькому компанія Макдональдс проявляє – але досі не домовилася про ділянку на якій ресторан може з’явитися

Нагадаємо, раніше можливою ділянкою для появи Макдональдсу називався сквер Тараса Шевченка. За часів мерства Сергія Мельника на підставі рішення сесії міської ради, без проведення земельних торгів,  було укладено договір про передачуз ТОВ «Гранд-Альянс» у користування земельної ділянки площею 1200 кв.м. по вул. Володимирівській, 58/2 на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Сквер імені Т.Г. Шевченка» під будівництво громадської будівлі із підземною парковкою. Пізніше, прокуратура звернулася у господарський  суд в інтересах держави з позовом про визнання недійсними рішення ради та договору оренди земельної ділянки. І тепер земельна ділянка, яка може зацікавити міжнародну компанію знов в розпоряджені міської влади. Поки хмельницькі бізнесмени рахують, хто саме продасть Макдональдсу ласий шмат землі на минуломи тижні ресторан швидкого харчування з чергами відкрився у Запоріжжі.


podilska.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010