(044) 593-24-38

Троє хмельничан увійшли в ТОП-10 кращих спортсменів України у 2016 році

04.01.2017

Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо»  визначило десятку найкращих спортсменів з олімпійських видів спорту.

Одразу троє наших земляків потрапили в ТОП-10 спортсменів, що показували найкращі результати з літніх олімпійських видів спорту впродовж 2016 року. Десятка кращих виглядає так:

   

Любов Басова (велоспорт трек),
    Богдан Бондаренко (легка атлетика),
    Дарина Зевіна (плавання),
    Аліна Комащук (фехтування),
    Сергій Куліш (стрільба кульова),
    Олександр Пелешенко (важка атлетика),
    Ганна Різатдінова (гімнастика художня),
    Павло Тимощенко (сучасне п’ятиборство),
    Ольга Харлан (фехтування),
    Дмитро Янчук (веслування на байдарках і каное).

Серед них срібна призерка ОІ-2016 з фехтування Аліна Комащук з міста Нетішина.
Олександр Пелешенко, який зайняв 5 місце на минулій Олімпіаді в Ріо.
Третій наш земляк, що увійшов до кращих спортсменів минулого року — Дмитро Янчук. Хмельницький веслувальник-каноїст завоював для України бронзу Олімпійських ігор 2016 на дистанції 1000 метрів у парі з Тарасом Міщуком.


www.0382.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010