(044) 593-24-38

Керівники Служби автомобільних доріг звинувачуються в незаконному пособництві суб'єктам господарювання

13.12.2016

На даний момент проводиться досудове розслідування щодо можливих неправомірних дій з боку посадових осіб Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області та суб'єктів господарювання, які виконували роботи з ремонту автомобільних доріг Хмельницької обл.

Неправомірні дії призвели до досить серйозних наслідків – заподіяння економічної шкоди державним інтересам в особливо великих розмірах. З даного злочину порушено кримінальну справу, слідчі дії тривають.

Керівники зловживали своїм посадовим становищем. Посадові особи обвинувачуються в незаконному пособництві суб'єктам господарювання.

Обвинувачені намагалися забезпечити перемогу суб'єктів вчасно закупівлі робіт з поточного ремонту автодоріг. Після того, як були проведені закупівлі – служба укладала договір на виконання ремонтних робіт. Сума ремонту становила приблизно сто двадцять мільйонів гривень.


джерело:  novostiua.net
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010