(044) 593-24-38

В поліції пояснили, чому "Хелікс" проіснував майже три роки і чому не прикривають нові піраміди

09.12.2016

Поліція ще на початку року зрозуміла, що «Хелікс» має всі ознаки піраміди. Однак знайти особу, яка б звернулася в поліцію із заявою, не вдавалося. А доки немає потерпілих, неможливо довести факту шахрайства, пояснюють правоохоронці.
Проблеми з виплатами у «Хеліксі» почалися влітку, тоді і з’явилися перші скаржники, у серпні їх вже було понад 10.
Але навіть тоді поліція ще не припинила діяльність піраміди, даючи можливість організаторам «Хелікса» обдурити ще не одну людину.

Начальник Тернопільського обласного управління Національної поліції Олександр Богомол пояснює такі дії тим, що правоохоронці хотіли арештувати всю трійцю разом. Тоді як хтось з аферистів завжди перебував за кордоном. Врешті у грудні таки настав момент, коли затримали усіх трьох.


Тим часом у Тернополі продовжуються семінари від компаній, які за своєю сутністю дуже нагадують фінансові піраміди.

«Поліцейські завадити діяльності цих компаній наразі не можуть. Щоб довести факт шахрайства необхідні потерпілі. А на початку діяльності фінансової піраміди ніхто не скаржиться, всі задоволені, бо піраміда розростається, перші вкладники отримують кошти за рахунок нових залучених осіб. Я не можу зараз розповідати, по кому ми зараз працюємо і які дії відстежуємо. Лише запевняю, що як тільки буде можливість діяти на випередження – ми діятимемо», – запевнив Богомол.


0352.ua

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010