(044) 593-24-38

Голова фінансової піраміди «Helix» перебуватиме під вартою 2 місяці або заплатить 5 мільйонів

05.12.2016

Сьогодні у Тернополі відбулося судове засідання щодо обрання міри запобіжного засобу очільникам так званої інвестиційної компанії «Helix». Романа Фелика, Богдана Воронцова та Дмитра Нагуту кілька днів тому правоохоронці затримали за підозрою у вчиненні шахрайських дій.

«Керівники одного з місцевих підприємств з ознаками фінансової піраміди незаконно привласнювали гроші громадян, обіцяючи своїм вкладникам захмарні прибутки від інвестування у групу іноземних компаній,-повідомив прес-центр Служби безпеки України. –  Не маючи статусу фінансової установи, фірма не могла вести інвестиційну діяльність на території України, відтак кошти, які потрапляли у розпорядження керівників «піраміди», ними привласнювались. Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії, спрямовані на документування протиправної діяльності злочинного угрупування та встановлення всіх його фігурантів».

 Судове засідання розпочалося з кількагодинною затримкою. У залі суду – як «група підтримки» затриманих, так і кілька обдурених вкладників.

Тернополянин Олег розповідає, продали квартиру і вклали у «Helix» 15 тисяч доларів. Чоловік сподівається, що кошти все-таки вдасться повернути. Інакше, щоб забезпечити сім’ю доведеться їхати закордон. Інший тернополянин продав автівку заради інвестицій. Вклав майже 5 тисяч доларів. Ці кошти люди досі бачать у своїх електронних кабінетах, які існують в Інтернеті. А от, чи зможуть їх повернути – не відомо.

Першому міру запобіжного заходу обирали Дмитру Нагуті. Він запевнив слідство, що його компанія не має нічого спільного з «фінансовою пірамідою», що він проводить семінари і не брав ні в кого готівки. Його захисник також зазначила, що докази обвинувачення у цій справі – не переконливі.

Суд обрав Нагуті міру запобіжного заходу – утриманні під вартою 2 місяці або 5 мільйонів гривень застави.

Захисник Нагути заявила, що її підзахивний подаватиме апеляцію.

На разі триває судове засідання над Романом Феликом. А далі обиратимуть міру запобіжного заходу для Богдана Воронцова.


poglyad.te.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010