(044) 593-24-38

«Листи щастя» від газовиків уже надходять

02.12.2016

Хмельничани вже отримують платіжки за газ та опалення із чималими сумами. Загальнобудинкові лічильники встановили ще далеко не усім, тож говорити  про те, чи економлять вони гривні містян, поки що рано. Газівники стверджують щось на кшталт «гуртом і батька легше бити», тобто платити за спожите паливо усім мешканцям будинку дешевше, ніж одному. Принаймні, уже встигли провести аналітику щодо встановлених приладів і стверджують, це на 5% дешевше.

Станом на сьогодні по місту встановлено 236 приладів обліку. Але до кінця року планується обладнати ще  близько 300 багатоповерхівок. Тож працівники газової служби активізувалися і, майже як Діди Морози, залишають під будинками хмельничан жовті коробки. Тільки от чи приємний там комунальний подарунок?

Про припинення газопостачання мова ні в якому разі не йде, але платіжки таких «бунтарів» можуть вразити. Якщо вірити газівникам – загальнобудинковий лічильник таки економить хмельничанам кошти.  Незабаром 33-й перевірить, чи відповідає дійсності така тенденція економії.


33tv.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010