(044) 593-24-38

Будівництво торгового центру у Хмельницькому може зруйнувати житловий будинок

30.11.2016

На Панаса Мирного 31 таки розпочались роботи із будівництва нового торгового центру. Раніше мешканці вже намагались перешкодити цьому. Обурені люди кажуть, ніхто не погоджував з ними зведення ТЦ просто під вікнами квартир.

Натомість забудовник знищив фруктовий сад, котрий висадили люди, а будмайданчик обніс металевим парканом. За ним тепер шумить техніка, а люди намагаються достукатись до влади міста.

Якщо їх не почують, тут скоро виросте двоповерхова споруда, що займе увесь вільний простір. Люди кажуть, їм вже затісно у власному подвір’ї, а далі буде лише гірше.

Їх ошукали – переконані мешканці Панаса Мирного. Після завершення будівництва, кажуть люди, їм дали слово – тут збудують дитячий майданчик, проведуть освітлення та облаштують зупинку. Нічого не буде – упевнені тепер всі. Зате точно знають – проблеми світять їхнім оселям. Будинок має тріщину, а будівельна техніка, бідкаються, збільшить її, будинок може завалитись!

Активісти вже звертались до мера із  проханням вплинути на забудовника. Утім Симчишин зазначив: не може безпідставно зупинити будівнцтво. До кінця тижня має бути готовий судовий позов проти забудовника.


podilska.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010