(044) 593-24-38

03.12.2018 -Артисти з РФ переносять концерти в Україні

Два грудневих концерти російського рок-гурту "Акваріум" перенесено на червень, концерт у Києві замість 8 грудня планують на 8 червня 2019 року.

У разі скасування виступів кошти за придбані квитки повернуть, повідомив "Українській правді" маркетинг-директор Concert.ua Дмитро Чінь.

"Дійсно, ситуація не з простих. Ми переживаємо за обох клієнтів: і організаторів, і глядачів", – зазначив він. 

"Наразі 2 концерти "Акваріум" перенесено на червень. (Квитків на концерти) Дмитра Бикова у нас в продажі не було", – повідомив він.

Чінь пояснив, що в разі скасування кошти повертаються клієнтам, в разі перенесення – квитки залишаються дійсними на нову дату.

У Concert.ua уточнили, що виступи театру "Квартет І", найімовірніше, відбудуться. Принаймні, організатор запевнив у тому, що концерти відбудуться в затверджені раніше дати.

Раніше російський співак Борис Гребенщиков написав, що грудневі концерти "Акваріуму" в Україні переносяться через "форс-мажор", імовірно, на червень.

Російський поет, публіцист і критик Дмитро Биков констатував, що не зможе приїхати до Києва 15 грудня. Його лекцію про Гаррі Поттера для дітей і батьків скасували, як і поетичний концерт.

Театральна прем'єра від "Квартету І" за назвою "…у Борисику чогось немає" ("…в Бореньке чего-то нет") запланована в Києві на 15-16 грудня. 

Крім того, на 22 грудня в Києві заплановано концерт Андрія Макаревича зі джазовим проектом "Your 5".

У зв'язку з запровадженням воєнного стану українські прикордонники не пропускають громадян Росії чоловічої статі у віці 16-60 років за винятком випадків, коли ті їдуть із "гуманітарною метою" і можуть це довести.

Відповідно до частини 2 статті 14-1 закону "Про торгово-промислові палати в Україні" форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) є надзвичайні та невідворотні обставини, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, – загроза війни, збройний конфлікт або серйозна загроза такого конфлікту є серед них.

За висновком експерта, наданим Concert.ua, організатор заходу, в якому приймає участь громадянин Російської Федерації 16-60 років, повинен звернутися до торгово-промислові палати в Україні з проханням видати сертифікат про настання форс-мажорних обставин.

Цей документ дасть організатору право впродовж терміну дії форс-мажорних обставин уникнути відповідальності за неповернення клієнтам грошей.

Тобто глядачі не зможуть дорікнути організаторам за невиконання договору (непроведення заходу), якщо його не скасували, а перенесли на інший час у зв’язку із форс-мажором.

Якщо ж захід повністю скасують, то організатор має повернути кошти клієнту

 

 

pravda.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010