(044) 593-24-38

15.11.2018 - "Забув" вказати ціну авто, не так перевірили кандидатів – нові здобутки НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис голові Державної служби з питань праці Роману Чернезі.

НАЗК виявило випадки порушення вимог закону "Про запобігання корупції" при організації спецперевірок стосовно переможців конкурсу на посади, що передбачають відповідальне чи особливо відповідальне становище, та виявило 88 фактів неподанння чи несвоєчасного подання декларацій співробітниками служби.

Крім того, внесено приписи головам Миколаївської обласної держадміністрації Олексію Савченку, Миколаївської районної держадміністрації Аллі Воробйовій та Очаківської райдержадміністрації Миколаївської області Сергію Самоукову.

Цьому передувала перевірка виконавської дисципліни чиновниками Миколаївщини.

НАЗК вимагає провести службові розслідування щодо причин і умов, що сприяли невиконанню посадовими особами вимог закону "Про запобігання корупції" при організації проведення спецперевірок стосовно переможців конкурсу на відповідальні посади та вжити заходи за їх результатами.

Також 15 листопада НАЗК повідомило, що прокурор Київської місцевої прокуратури №1 Максим Сірик у декларації за 2015 рік не вказав вартість придбаного автомобіля, а також дохід від продажу іншого авто. Це з'ясувалося при повній перевірці його декларації.

Загалом НАЗК встановлено у декларації Сірика відображення недостовірних відомостей на суму 432 088 гривень.

Висновок щодо ознак кримінального правопорушення направлено до Генеральної прокуратури.

А начальник служби військової частини А2062 Олег Кравець у декларації за 2016 рік не задекларував виплату військовослужбовцям у сумі 27 204 гривні, а також 400 000 гривень отриманої позики. Відповідний висновок направлено до Національної поліції.

Відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

 

Українська правда
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010