(044) 593-24-38

11.09.2018 - Український виш потрапив у топ-500, що готують найбільш працездатних випускників

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка увійшов до світового рейтингу університетів, які випускають найбільш працездатних студентів.

Відповідний рейтинг QS Graduate Employability Rankings 2019 склала британська консалтингова компанія Quacquarelli Symonds.

 

КНУ ім. Тараса Шевченка посів позицію у межах 301-500. У цьому році український виш вперше було включено до рейтингу.

 

У топ 10 найкращих університетів у сфері працевлаштування випускників увійшли:

 

Массачусетський технологічний інститут (США)

Стенфордський університет (США)

Каліфорнійський університет (Лос-Анджелес, США)

Гарвардський університет (США)

Сіднейский університет (Австралія)

Мельнбурнський університет (Австралія)

Кембріджський університет (Велика Британія)

Університет Каліфорнії (Берклі, США)

Університет Цінхуа (Китай)

Оксфордський університет (Велика Британія)

Компанія Quacquarelli Symonds укладає рейтинг працевлаштування з 2016 року.

 

life.pravda.com.ua

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010