(044) 593-24-38

12.06.2018 - Як змінилися правила для субсидій?

Майже 42% від зарплати українці віддають, аби була вода, газ, тепло та вивозилось сміття. Оплата комунальних послуг стає чи не найбільшою частиною витрат.  І якщо попервах слово «субсидія» лякало, нині, аби її отримати, вишиковуються кількагодинні черги.

Більша половина сімей із області, а саме 265 тис., у минулому році отримували субсидії. Та багато обізнаних подолян пішли «в обхід» закону, отримуючи субсидію тоді, коли її бути б не мало. У Хмельницькому за новими правилами право на субсидію втратили близько півтисячі родин.

 

Тепер існують такі обмеження:

-          Субсидію не отримаєте, якщо за останні 5 років придбали автомобіль  або у минулому році потішили себе розкішшю в понад 50 тис;

-          Також існують обмеження в площі – квартири не більш ніж 120 кв. м., будинку – 240 кв. м.;

-          Безробітним і, тим більше, заробітчанам, теж відмовлять.

За необхідності усі ці факти перевірятимуть соціальні інспектори. Ходитимуть вони попередньо інформуючи населення та лише у випадках, коли виникне підозра щодо махінацій.

Конфлікт можна залагодити зі спеціалістом на місці, якщо ж Ви все ж певні у своєму становищі, то. Радять не стояти в чергах, а надіслати заяву й декларацію поштою. Одинокі пенсіонери можуть подати лише декларацію щодо відсутності майнових змін.                                                                                                                                           

                                                                                                                                                       33tv.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010