(044) 593-24-38

04.05.2018 - У Балаклії 4 осередки тління без вибухів, обмежено рух авто і літаків

У Балаклії станом на 8 ранку 4 травня ситуація контрольована, спостерігається незначне тління 4 осередків.

"Розповсюдження пожежі немає. Вибухів не спостерігається", – повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Тривають заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
У межах технічної зони проводиться гасіння 4-ма поженими танками ЗСУ, заправку водою яких здійснюють підрозділи ДСНС.

4 травня пожежна авіація ДСНС здійснила 6 скидів води.
Обмежено рух автотранспорту у 10-кілометровій зоні навколо міста Балаклія та введено тимчасову заборону використання повітряного простору у радіусі 30 км і висотою 6 км.

Рух залізничного транспорту на станції "Балаклія" відновлено.
3 травня о 13:40 у Балаклії Харківської області загорілася суха трава на технічній території військової частини "65 Арсенал" Міністерства оборони, внаслідок чого були поодинокі вибухи боєприпасів на площі близько 35 га.

Жертв та постраждалих немає.

Прокуратура почала кримінальне провадження за фактом пожежі за ч. 3 ст. 425 (недбале ставлення до військової служби в умовах особливого періоду, крім воєнного стану)


pravda.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010