(044) 593-24-38

22.02.2018 - ОБСЄ фіксує збільшення кількості техніки бойовиків під Луганськом

Спостерігачі СММ ОБСЄ заявляють, що зафіксували значне зосередження озброєння біля біля окупованих селищ Шимшинівка і Мирне у Луганській області.

Про це йдеться у звіті організації за період з 19:30 19 лютого по 19:30 20 лютого.

"19 лютого в непідконтрольною уряду районі безпілотний літальний міні-апарат СММ зафіксував 5 нерухомих самохідних гаубиць (2С1 "Гвоздика", 122 мм) в 1 км на північний захід від населеного пункту Шимшинівка, розташованих там із порушенням ліній відводу", - підкреслили в ОБСЄ.

Також поблизу Шимшинівки спостерігачі зафіксували значну кількість іншого озброєння, зокрема, 11 танків (один Т-72 і десять Т-64) і 20 бронетранспортерів (МТ-ЛБ), на 7 з яких були встановлені зенітні установки (ЗУ-23), 7 машин управління вогнем артилерії (одна БТР-60ПБ і шість серії 1ВХХ) і 21 вантажівку військового типу.

"19 лютого міні-БПЛА СММ зафіксував значне кількість одиниць озброєння і військової техніки поблизу населеного пункту Мирне, а саме: 21 танк (вісімнадцять Т-64 і три Т-72), 12 буксированих гаубиць Д-30 "Жаба", 122 мм), 8 самохідних гаубиць (2С1), 15 мінометів (2Б9 "Васильок", 82 мм) і 6 протитанкових гармат (МТ-12 "Рапіра", 100 мм)", - йдеться у звіті.

"У цьому районі було помічено також 57 бойових машин піхоти (53 БМП-1 і 4 БМП-2), 15 бронетранспортерів (МТ-ЛБ), 2 броньовані розвідувальні машини (БРДМ-2 і БРМ-1К) 2 броньовані ремонтно-евакуаційні машини (ВТ-55), 2 встановлені на вантажівки зенітні установки (ЗУ-23), 1 інженерну машину (МДК-3), 1 установку розмінування (УР-77) і 2 мінні загороджувачі (ПММ-3)", - наголосили спостерігачі.


pravda.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010