(044) 593-24-38

20.12.2017 - СБУ відзвітувала про покараних зрадників і хабарників

16 працівників Служби безпеки України у 2017 році притягнули до відповідальності, четверо уже отримали вирок суду, а справи щодо п’ятьох скеровано до суду.

СБУ повідомляє, що Управління внутрішньої безпеки відомства очищує службу від корупціонерів та зрадників.

"У 2017 році за матеріалами внутрішньої безпеки СБУ до кримінальної відповідальності притягнуто 16 власних співробітників, 11-м з них повідомлено про підозру в скоєнні злочинів, 4 отримали вирок суду, справи щодо 5-х скеровані до суду", – йдеться у повідомленні.

Зокрема, до 7,5 років позбавлення волі засуджено колишнього старшого слідчого управління СБУ в Львівській області. Полковник юстиції вимагав 300 тисяч гривень від місцевого мешканця за непритягнення до кримінальної відповідальності за звинуваченням у отриманні неправомірної вигоди.

5 років позбавлення волі отримала працівниця Херсонського управління СБУ. Оперативники спецслужби задокументували, що вона передавала представнику ФСБ Росії службову інформацію з обмеженим доступом.

Придніпровський райсуд Черкас позбавив волі на 5 років співробітника обласного управління СБУ, який несанкціоновано знімав інформацію з обмеженим доступом з автоматизованих систем для продажу.

Про підозру повідомлено:

- на Вінниччині підполковнику та майору СБУ, які вимагали 50 тисяч доларів від підприємців за нестворення штучних перешкод для ведення бізнесу.

- на Львывщины співробітнику управління, який разом зі спільником вимагав 10 тисяч доларів та елітне авто у місцевої підприємниці в обмін на не притягнення до відповідальності.

- на Волині полковнику Служби, який просив 17 тисяч гривень у прикордонників в обмін на безкарність за переміщення товарів поза митними пунктами.

Із 2015 року до кримінальної відповідальності притягнуто 66 співробітників СБУ, про підозру повідомлено 56-м. Із них 21-го засуджено, справи щодо 19-ти скеровано судам.


pravda.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010