(044) 593-24-38

29.11.2017 - Економічне зростання у світі у 2018 році досягне піку - ОЕСР

В ОЕСР прогнозують, що після досягнення піку у 2018-му року показники зростання світового ВВП почнуть уповільнюватись.

Глобальне економічне зростання у 2018-му році досягне свого рекордного значення за останні вісім років, проте подальше зростання загальмується через зниження обсягів інвестицій та небезпечний рівень боргового навантаження на приватні компанії та домогосподарства. Такий прогноз оприлюднили у вівторок, 28 листопада, в Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Згідно із підрахунками економістів організації, у 2017-му році зростання світової економіки складе 3,6 відсотка валового внутрішнього продукту (ВВП), а у наступному, 2018-ому році - 3,7 відсотка. Натомість у 2019-му році зростання уповільниться до 3,6 відсотка, вважають в ОЕСР.

Таким чином прогноз організації щодо зростання світової економіки у поточному році збільшився на 0,1 відсотка, адже раніше в ОЕСР прогнозували, що світовий ВВП у 2017-му році складе 3,5 відсотка. Прогноз для 2018-го року залишився без змін.

"Усе виглядає зараз дуже добре, але якщо ми не побачимо певну стійку активність приватного сектора та оновлення основних фондів, які б створювали вищі зарплати, ми не зможемо зберігати рівень зростання, що спостерігається сьогодні", - зазначила головна економістка ОЕСР Катеріне Манн, інформує Reuters.

За її словами, компанії не здійснюють достатніх інвестицій для компенсації знецінення існуючих активів, та роблять ще менше у напрямку додаткових інвестицій, що сприяло б економічному зростанню. Натомість компанії та приватні домогосподарства у багатьох країнах світу охоче беруть дешеві кредити, що може становити для них проблему у разі, якщо у майбутньому центральні банки посилять монетарну політику.

ОЕСР об'єднує 35 держав світу, більшість з яких є країнами з високим рівнем доходів громадян. Членами ОЕСР є, зокрема, більшість держав Європейського Союзу, США, Австралія, Швейцарія, Норвегія, Південна Корея, Японія.


ua.korrespondent.net
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010