(044) 593-24-38

27.11.2017 - Активісти вимагають припинити діяльність Української національної лотереї

У Києві колишні бійці АТО та учасники "Революції гідності" пікетували офіс Української національної лотереї (УНЛ). Учасники протесту вимагали від влади та правоохоронних органів закрити усі заклади УНЛ та перевірити діяльність власників цієї компанії. До офісу компанії викликали поліцію.

"У нас є підстави стверджувати, що вся виручка цієї компанії йде на фінансування російських терористичних військ. Ми воювали там не для того, щоб гроші, які вони здирають з українців на ігрові автомати - а це ніяка не лотерея, а саме ігрові автомати - йшли на фінансування РФ", - говорить учасник акції, боєць АТО з позивним "Історик".

Протестувальники вимагали припинити діяльність компанії, під виглядом якої, на їхню думку, діє заборонений в державі ігровий бізнес. І стверджують, що ліцензія компанії на діяльність закінчилася ще у 2014 році, і з того часу уряд не приймав жодних нормативних актів щодо діяльності лотерей. Але правоохоронці не реагують на інформацію про діяльність компанії. За словами активістів, справа в тому, що діяльність УНЛ сьогодні підтримують колишні та нинішні представники влади. Називають прізвища екс-регіонала Вілена Шатворяна та народного депутата України від БПП Олександра Третякова.

"Вже майже рік ми з активістами, патріотами, бійцями намагаємося закрити це зло.А їх відкривається все більше і більше. Завжди викликаємо поліцію, пишемо заяви у правоохоронні органи, але поліція каже, що вони й самі проти цих закладів, але нічого не можуть вдіяти", - розповідає боєць Нацгвардії Валерій Самойленко.

Такими акціями протесту активісти сподіваються привернути увагу Ради національної безпеки і оборони України та Служби безпеки України до можливого фінансування тероризму та порушення умов ведення підприємницької діяльності з боку Української національної лотереї.


gazeta.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010