(044) 593-24-38

24.11.2017 - Україна поставить до Європи запчастини до танків

Контракт з європейською країною розрахований до 2019 року.

Державне зовнішньоторговельне підприємство Спецтехноекспорт, що входить до складу держконцерну Укроборонпром, отримало контракт від державної європейської компанії на поставку комплектувальних до танків T-72 протягом 2017-2019 рр. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Стверджується, що відповідний контракт підписано за результатами участі Спецтехноекспорту в публічному тендері за правилами GPA (Government Procurement Agreement), який відбувся за підтримки проектного офісу GPAinUA в рамках пілотного проекту.

"Тендер проводився відповідно до європейської директиви Defence Directive 2009/81/EC. Умови участі в тендері були аналогічні до тих, які вимагаються від учасників публічних тендерів в українській системі Prozorro. Після приєднання України до угоди GPA, Спецтехноекспорт став першою українською компанією, яка виграла європейський тендер за правилами GPA", - йдеться в повідомленні.

У компанії зазначили, що в країнах ЄС, колишніх членів "радянського блоку", досі на озброєнні перебуває багато броньованої та авіаційної техніки радянського зразка, яка потребує модернізації і технічного обслуговування.

"Українська оборонна промисловість має всі необхідні розробки та компетенції для виконання таких робіт", - заявив директор Спецтехноекспорту Павло Барбул.

Як повідомляв Кореспондент.net, у жовтні Україна вперше привезла до США своє озброєння. Передові розробки української оборонної промисловості були представлені на міжнародній виставці озброєнь AUSA-2017 у Вашингтоні.


ua.korrespondent.net
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010