(044) 593-24-38

22.11.2017 - НБУ посилила вимоги до переказу готівки

Постанова регулятора вже набрала чинності
Від сьогодні, 22 листопада, Національний банк України (НБУ) посилив контроль за операціями небанківських фінансових установ і комерційних агентів банків з приймання готівки в гривнях для подальшого її переказу. Про це повідомила прес-служба НБУ.

Так, небанківські фінансові установи та комерційні агенти банків тепер зобов'язані відкрити в будь-якому банку окремий рахунок/рахунки і забезпечити зарахування на нього прийнятої для подальшого переказу гривневої готівки.

"Відповідна вимога дозволить забезпечити прозорість таких операцій і уникнути ризиків використання прийнятої готівки в тіньових схемах", – зазначив НБУ.

Відповідні зміни зафіксовані постановою правління НБУ "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України" №117 від 17 листопада 2017 року.

Нагадаємо, раніше в НБУ відзвітували, що на "схемах" в Україні погоріли близько 10 банків. У департаменті фінмоніторингу поскаржилися, що як тільки регулятор вносить зміни до правил роботи, схеми ускладнюються.

Як відомо, НБУ в січні-вересні 2017 направив до правоохоронних органів 28 листів з інформацією про підозрілі операції клієнтів 36 банків на загальну суму понад 67,5 млрд грн, або 16 млрд і 10 млн євро.

ukr.segodnya.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010