(044) 593-24-38

30.10.2017 - В Україні без світла близько 400 населених пунктів

Населені пункти знеструмлені у десяти областях.

Станом на ранок понеділка в Україні через ускладнення погодних умов залишаються без електрики 389 населених пунктів в 10 регіонах. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

"Протягом 29 та в ніч на 30 жовтня в результаті ускладнення погодних умов (дощ, мокрий сніг, пориви вітру), через спрацювання систем захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 389 населених пунктів в 10 областях, а саме: Львівська - 129, Тернопільська - 68, Хмельницька - 51, Чернівецька - 50, Івано-Франківська - 32, Вінницька - 21, Рівненська - 13, Полтавська - 12, Київська - 8 і Закарпатська - 5", - йдеться в повідомленні.

До відновлення електропостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

Як повідомляв Кореспондент.net, раніше синоптики попереджали, що по Україні вдарить шторм. У неділю, 29 жовтня, і на початку тижня прогнозувалося посилення вітру, дощі з переходом в мокрий сніг.


ua.korrespondent.net
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010