(044) 593-24-38

23.10.2017 - СБУ спростовує розслідування держзради НАБУ і САП через справу щодо корупції в Міноборони

Служба безпеки України спростовує інформацію про розслідування державної зради прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і детективів Національного антикорупційного бюро після того, як вони провели операцію із затримання заступника міністра оборони Ігоря Павловського.

Про це Громадському повідомила прес-секретарка СБУ Олена Гітлянська.

Водночас, «Українські новини» з посиланням на джерела в СБУ повідомляють, що Служба розслідує відповідну справу після того, «як пройшла операція з Міноборони та «Трейд Коммодіті».

Зазначається, що ініціатором таких дій є заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Гладковський, який за інформацією ЗМІ був бізнес-партнером Президента Петра Порошенка. Більше того, щодо цього питання навіть відбулося засідання РНБО.

11 жовтня детективи НАБУ затримали чотирьох осіб у справі про корупційні схеми із закупівлею палива для армії. 

Двом високопосадовцям Міністерства оборони вручили підозру — Ігорю Павловському і директору Департаменту держзакупівель і матеріального забезпечення Володимиру Гулєвичу.

Про інших двох затриманих у справі наразі інформації немає: ані хто вони, ані яку роль відігравали в корупційній схемі.

За інформацією НАБУ, чиновники Міноборони завдали Україні збитків майже на 150 мільйонів гривень через корупційні схеми із закупівлею палива для армії.


hromadske.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010