(044) 593-24-38

12.09.2017 - В Укренерго кажуть, що взимку проблем не буде за однієї умови

Компанія "Укренерго" технічно готова до проходження осінньо-зимового опалювального сезону.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова компанії Всеволод Ковальчук.

Він наголосив, що всі технічні заходи виконані в повному обсязі. "Проведена ремонтна компанія, надійність роботи енергосистеми приведена у відповідність", - сказав він.

За його словами, ремонтна компанія ще завершена не на всіх теплових блоках, але вони йдуть за графіком й жодних проблем с технічної точки зору готовності енергосистеми по обладнанню, як по магістральних мережах, так і по генерації не очікується.
"Іншою проблемою є те, що вже 3 рік поспіль спостерігається дефіцит вугілля в силу тих чи інших обставин. Нажаль в цьому році в нас знову спостерігаються постійні критично низькі запаси вугілля перед початком ОЗП", - заявив голова Укренерго.

"Враховуючи, що це вже третій рік поспіль, напрацьовано значний досвід й ми не очікуємо суттєвих проблем, але навіть зараз залишаються запаси вугілля навіть більше ніж рік тому", - сказав Ковальчук.

"Якщо всі генеруючи компанії виконають зобов’язання, які вони на себе взяли, ми не очікуємо жодних проблем", - підсумував він.


Економічна правда
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010