(044) 593-24-38

27.03.2019 - Рекордна кількість кандидатів у президенти створила "дірку" в бюджеті ЦВК

Велика кількість кандидатів на пост глави держави на чергових виборах 31 березня спричинила у виборчому бюджеті "дірку".

Про це розповів заступник голови Центральної виборчої комісії Євгеній Радченко в інтерв’ю "Укрінформу".

"Рекордна кількість кандидатів у президенти створила "дірку" у виборчому бюджеті ЦВК приблизно у 447 млн гривень", - зазначив він.

Радченко нагадав, що бюджетний запит на вибори президента було зроблено ще в 2018 році з розрахунку 25 кандидатів на пост глави держави, проте фактична кількість кандидатів у бюлетені – 39, що майже удвічі більше.

Він підкреслив, що це тягне за собою і розмір бюлетеня, і фінансування виборчих комісій, і оплату праці, публікацію програм у ЗМІ – тобто всі витрати, що необхідні для проведення виборів.

"Тільки на публікацію передвиборчих програм і декларацій кандидатів у "Голосі України" та "Урядовому кур’єрі" витратили 3 млн 867 тис. 700 гривень, а було передбачено 1 млн 379 тис. 40 гривень. Як бачите, перевитрата майже втричі", - розповів заступник голови ЦВК.

Водночас Радченко запевнив, що наразі цю "дірку" вдається перекривати, в тому числі й за рахунок економії.

Нагадаємо:

Чергові вибори президента відбудуться 31 березня 2019 року.

Центрвиборчком 8 лютого завершив процес реєстрації на посаду глави держави – всього було зареєстровано 44 кандидатів. Пізніше п’ять кандидатів відмовилися від балотування.

 

pravda.com.ua

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010