(044) 593-24-38

Благодійна акція «Рука підтримки»

Громадська організація «Поділля» закликає небайдужих підтримати нашу акцію «Рука підтримки».

  

 

Під час її проведення, волонтери та члени громадської організації «Поділля» збиратимуть одяг, іграшки, солодощі тощо для вихованців одного з будинків –інтернатів Київської області. Можливо, ваші дітки виросли з якоїсь сорочки, іграшки їм непотрібні чи у вас є декілька зайвих гривень на цукерки – поділіться цим з дітьми, які цього не мають.
Щоб взяти участь в даному проекті потрібно передати нам вище перераховані речі (велике прохання не віддавайте те, що вам самим би було незручно та соромно застосовувати, вживати!). Наперед вдячні!

За довідками звертатися:
(044) 537 06 16
8 093 154 85 95 Олександра, помічник Голови Ради громадської організації «Поділля» з питань зв’язків з громадськістю.

пр-т. 40-років Жовтня, 48, оф. 31
м. Київ
03039
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
ICQ# 420 160 249
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010