(044) 593-24-38

Важкопоранений Ігор Лук'янець терміново потребує допомоги!

12.08.2014

14 липня 26-річний Ігор Лук'янець з товаришем пішли у розвідку на позиції терористів на Луганщині, вніслідок чого Ігор отримав наскрізне поранення живота, внутрішніх органів, кісток тазу і втратив багато крові. Зараз хлопець бореться за життя у реанімації Київського військового госпіталю.

Зараз стан хлопця вкрай тяжкий. Українські лікарі з такими страшними травмами зіткнулися вперше. Досвід подібних надскладних операцій є закордоном.

Члени ГО "Поділля" також приєдналися до збору коштів для транспортування Ігоря Лук'янця до Німеччини або Ізраїлю та подального лікування важкопораненого. Тому що зараз допомога волонтерів, небайдужих людей, громадських об'єднаннь та організацій - це єдий шанс зберегти молодому бійцю життя!
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010